fbpx

Tier 5 Devlet Onaylı Mübadele

5. Seviye Devletin Yetkili Değişim

Katman 5 Devletin Yetkili Değiştirme Vizesi için başvurun
Hükümet Yetkili Değiştirme vizesi, iş deneyimini kazanmak veya eğitim, Yurtdışı Hükümet Dil Programı, araştırma veya onaylı devlet onaylı bir değişim şeması yoluyla bir burs yapmak için kısa bir süre İngiltere'ye gelmek isteyen kişiler içindir. Bu türden vizeler için, çalışmak üzere İngiltere'ye gelmek için başvurabilmeniz için lisanslı bir sponsorun sponsorluğuna sahip olmanız gerekir.
Bu vize için sponsorlar aşağıdakilerden herhangi biri olabilir (koşullar geçerli olur):
• Onaylanmış bir hükümet şemasına sahip kuruluşlar
• Bir üniversite veya yüksek okul gibi bir yüksek öğretim kurumu (aşağıdakilerden biri geçerli olduğu sürece: araştırmacı, inceleme uzmanı veya ziyaret akademisyeni)
• Belli bir devlet dairesi veya ajansı.
Sponsorluğun yanı sıra diğer kritik şart, başvurunuzdan önce en az 90 gün boyunca hesabınızda 945 ABD doları tutarında olmasıdır. Ayrıca, bu vizeyi alarak, İngiltere'ye 24 ay giriş yapabilirsiniz. Ayrıca, şu anda İngiltere'de bir öğrenci olarak bu vizeye geçmek mümkündür.

5. Seviye Devletin Yetkili Değişim
Katma Değerli Devletler Yetkilendirme Değiştirme vizesi, Göçmenlik Kurallarının sınırlamaları nedeniyle İngiltere'de uzantılara 24 aya izin vermiyor. Bununla birlikte, eğer bir vize 24 aydan az bir süre için verilirse, uzatmalar da olabilir. Aksi takdirde, yenilenen bir belge için İngiltere dışında yeni bir başvuru yapılmalıdır.
KURUMLAR