fbpx

Tier 5 Birleşik Krallık Tatil Vizesi

İngiltere Tatil Vizesi


İngiltere'de Tatil Vizesi için başvuruda bulunun
5. Seviye Gençlik Hareketliliği Programı (Tatil) Vizesi, sınırlı bir süre çalışmak ve ülkenin yaşam tarzı ve kültürünü tecrübe etmek için İngiltere'ye girmek isteyenler için mükemmeldir. Bu vize türü, Japonya, Tayvan, Kore Cumhuriyeti, Hong Kong, Avustralya, Yeni Zelanda, Monako, Kanada vatandaşları içindir. Ancak, bu vizeyi alarak, İngiltere'ye 24 aya kadar giriş yapabilirsiniz.

Birleşik Krallık Holiday Visa, sözü edilen ülkelerin yanı sıra belirli bir kısıtlamaya sahiptir; yalnızca bu vizeden 18-30 yaşları arasında olanlar başvuruda bulunabilir. Yaşlı olanlar İngiltere'de yaşıyorlarsa 2. Seviyeli vizelere veya Aile Üyeleri vizelerine bakmak isteyebilir.

Birleşik Krallık Tatil Vizesi sahiplerine, haftada 20 saate kadar ikinci bir işte çalışma, çalışma imkanı sunar. Dahası, bu vizeden aile bağımlılarını getirmek mümkündür.

İngiltere'de iş deneyimi kazanmak ister misiniz?
Katman 5 Gençlik Hareketliliği Programı için bizimle birlikte başvurun!
Kimler Hak Kazanabilir
• Avustralya, Kanada, Hong Kong, Japonya, Yeni Zelanda, Monako, Güney Kore, Tayvan vatandaşı olmalı
• 18-30 yaşında olmalı
• Kendinizi korumak için biraz tasarruf etmeniz gerekiyor
5. Seviye Gençlik Hareketliliği Programı ile özgeçmişinizi ve İngilizce dilinizi geliştirin

Birleşik Krallık Holiday Visa uygunluğu
Bu tür vize, iş deneyimini kazanmak isteyen geçici işçiler için düzenlenmiştir. Bununla birlikte, yalnızca 18-30 yaşları arasındaki kişiler bu tür vize başvurusunda bulunabilir.

İngiltere'de Tatil Vizesi Yeniden Başvuru
Bu vizeye göre sadece bir şirket tarafından kabul edilenler için çalışmak mümkündür. Ayrıca şirket onaylı bir Hükümet Şemasına sahip olmalıdır. Ayrıca, şirketin 5. Aşama sponsorluk lisansı olmalıdır.
KURUMLAR
MÜŞTERİ YORUMLARI
I worked with Manns Solutions for my businessperson visa application under Ankara Agreement. Our advisor at Manns, Mr. Pavlov and other workers was helpful and professional. He answered all of our questions in details and meticulously interested in every step of the visa application. They also continue to help us after our visa. I am so happy that I've chosen to work with Manns Solutions. I recommend them to anyone who is planning to apply Ankara Agreement Visa to the UK.

Neslihan Cafer

I submitted my visa to the Home Office twice and I received a refusal twice. After that, I applied to the company "Mann's Solutions" and had already received a visa with their help twice. I want to note their professionalism in the work. Separately, I want to thank Evgeny, for his help in obtaining visas. Thank you so much! I look forward to further cooperation.

Ayna Ovezova