fbpx
 

MS | ÖZEL

Mann’s Solutions Group; bireylere, özel bürolara ve varlıklı ailelere; özel danışmanlık servisi sağlamak için ve onlara, problemsiz bir yer değiştirme süreci geçirmeleri ve kendi işlerini Bileşik Krallık’ta kurmaları için yardım edecek profesyonel danışmanlara sahiptir. Yasal ve finansal konuların her yönüyle ilgili deneyim sahibiyiz.
 
 

Vergi Planlaması

Bir muhasebeci size, kişisel vergilerin ve işletme vergilerinin yapılandırılması ile ilgili, Bileşik Krallık ve uluslararası vergi kanunlarına göre, kişisel mal varlığınızın ve şirket karlılığınızın muhafaza edilmesi için yardım edecektir.
 
 

Varlık ve Mal Varlığı Yönetimi

Mali danışman, varlıklarınızı, uzun- dönem stratejisiyle ve dünya çapındaki finansal enstrümanlardan en kazançlı olacak yatırım tavsiyesinde bulunarak yapılandıracaktır.
 
 

Adli dava(durum) Yönetimi

Mann’s Solutions Group; endüstride, dünya çapında yer alan yasal danışmanları, Birleşik Krallık’ ta iş ve kişisel durumlarla ilgili profesyonel yasal destek sağlamak için, tam destek ve bağlılıkla bilgilendirecektir.
 
 

Bileşik Krallık’ta Eğitim

Eğitim Danışmanlarının, doğru eğitim sağlayıcısını bulmakta, buna çocuğunuz için yatılı okulu bulma ya da eğitim ihtiyaçlarına uygun şekilde olan üniversiteyi ve sonrasında kendilerini hayatları boyunca geliştirmeleri için olan plan dahil olmak üzere, geniş çaplı uzmanlıkları vardır.
 

 

Sign up for a consultationPlease type in your contact details, so we could contact you back