fbpx

İngiltere Vizesi Güncellemesi: Vizenizi aldiniz ancak COVID-19 kısıtlamaları nedeniyle İngiltere’ye giremiyorsanız ne yapmalısınız?

uk visa
İngiltere Vizesi Güncellemesi: Küresel salgın COVID-19 krizi sırasında Vize başvurusu hakkındaki Yönergelerimiz ve Tavsiyelerimiz
Mart 23, 2020
eea family permit
EEA Aile İzni: “Aile Uyesi” ve “Geniş Aile Uyesi” Vizesine Kimler Basvurabilir?
Mart 27, 2020
uk visa refusal

Müşterilerimizin çoğu vize aldıktan sonra Birleşik Krallık’a giriş ile ilgili sorulari var. Bazı ülkelerin Ingiltere içinde ve dışında tedbirler uygulamasiı ve geçici olarak durdurulmuş uçuşlar, müşterileri yalnızca 30 gün boyunca verilen Pasaporttaki çıkartmaya (vinyet) dayalı ilk girişlerini etkileyebilir.

 

Başvuru sahibi, mevcut vinyetin süresi 30 gün geçtikten sonra yeni çıkartma için yeniden başvurabilir ve İngiltere’ye girmeyi başarabilir. Elbette başvuru formunu göndermeli ve başlangıçta verilen 30 gün içinde neden ve hangi nedenlerin ülkeye girişlerini durdurduğuna dair kanıt sunmalıdır. 30 günlük vinyetler, izin girişi için yeni bir uygulama olarak değil, koşullar aktarımı uygulamasi kullanılarak değiştirilebilir (Transfere of Conditions). Koşulların Devri için mevcut ücret, başvuru sahibi başına 169 £ ‘dır.

LONDRA’DA GÖÇ AVUKATLARINDAN DANIŞMANLIK

Göçmenlik avukatlarımızdan telefonla bizzat danışma talep edebilirsiniz.

Manns Solutions  Londra, Hong Kong, İstanbul ve Moskova’da ofisleri bulunan uluslararası bir göçmenlik hukuk firmasıdır ve yüksek gelirli bireylere İngiltere Vizesi ve Yatırım yoluyla Göçmenlik sunma konusunda uzmanlığa sahiptir. Göçmenlik avukatlarımız OISC (Göçmenlik Hizmetleri Komiseri Ofisi) tarafından düzenlenmiştir.

Daha fazla bilgi veya kişisel durumunuzu Londra Ofisi’ndeki göçmenlik avukatlarımızla özel bir konsültasyonda tartışmak için lütfen enquiries@manns-solutions.com adresinden bizimle iletişime geçin veya +44 207 993 63 46 numaralı telefonu arayın.