fbpx

İngiltere Vize Güncellemesi: Ingiltere’de Gecici Kalanlar ve İngiltere Dışındaki Vize Başvuru Sahipleri için Tam Tavsiye

eea family permit
EEA Aile İzni: “Aile Uyesi” ve “Geniş Aile Uyesi” Vizesine Kimler Basvurabilir?
Mart 27, 2020
uk visa refusal
İngiltere Vize Reddi: İngiltere Vizesinin reddedilmesinin ana nedenleri
Mart 30, 2020
uk visa

24 Ocak 2020 ve 31 Mayıs 2020 arasında İngiltere’deki Vize Başvurusu ve Vizelerinin Durumu (izin sürelerinin dolması)

İngiltere Vize Güncellemesi. Başvuranın vizesi, seyahat kısıtlamaları veya koronavirüs ile ilgili alinan tedbirler nedeniyle İngiltere’den ayrılamazsa 31 Mayıs 2020’ye kadar uzatılacaktır. Başvuru sahibinin vizesinin süresi dolmuşsa kayıtlarını güncellemek için Coronavirus Göçmenlik Ekibi ile temasa geçmesi gerekir, o zaman İçişleri Bakanlığina başvuru sahibinin vizesinin uzatıldığını bildirmeli ve onaylamalıdır.

 Başvuru Sahibi İngiltere’de uzun süre kalmak için başvuruyorsa

Bu koşullar altında, 31 Mayıs’a kadar uzun süreli vizeye geçmek için İngiltere’den başvurabilirsiniz. Bu, başvuranın kendi ülkesinden vize başvurusu yapması gereken başvuruları da içerir. Başvuru sahibinin aynı vize şartlarını yerine getirmesi ve İngiltere başvuru ücretini ödemesi gerekecektir.

Bu kosullara, izni otomatik olarak 31 Mart 2020’ye uzatılmış olanlar da dahildir. Başvuru sahibi online olarak başvurabilir. İzin süreleri, başvuruları kararlaştırılıncaya kadar aynı kalacaktır, ancak başvuru sahibi İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinden randevu alamaz; Postane Kayıt Hizmetleri bir sonraki duyuruya kadar geçici olarak kapalıdır.

Başvuru sahibi zaten bir randevu almışsa veya biyometrik kayıt mektubuna sahipse

Başvuranın göçmenlik durumu, basvuru randevusuna katılamaması veya postaneye biyometri kaydetmemesi nedeniyle olumsuz etkilenmeyecektir.

Başvuru sahibi İngiltere dışındaysa

Birçok İngiltere Vize Başvuru Merkezi (VAC) kapalı veya sınırlı hizmet sunmaktadır. Bazı bölgelerde İngiltere, sınır sınırlamaları nedeniyle vize vinyetleri gönderemez. Başvuru sahibinin bir randevusu varsa ve VAC şimdi kapalıysa, VAC merkezleri temasa geçecek ve randevularının gerçekleşmeyeceğini söyleyecektir. İngilizce Test Merkezleri de etkilenmektedir.

 LONDRA’DA GÖÇ AVUKATLARINDAN DANIŞMANLIK

Göçmenlik avukatlarımızdan telefonla bizzat danışma talep edebilirsiniz.

Mann’s Solutions Londra, Hong Kong, İstanbul ve Moskova’da ofisleri bulunan uluslararası bir göçmenlik hukuk firmasıdır ve yüksek gelirli bireylere İngiltere Vizesi ve Yatırım yoluyla Göçmenlik sunma konusunda uzmanlığa sahiptir. Göçmenlik avukatlarımız OISC (Göçmenlik Hizmetleri Komiseri Ofisi) tarafından düzenlenmiştir.

Daha fazla bilgi veya kişisel durumunuzu Londra Ofisi’ndeki göçmenlik avukatlarımızla özel bir konsültasyonda tartışmak için lütfen enquiries@manns-solutions.com adresinden bizimle iletişime geçin veya +44 207 993 63 46 numaralı telefonu arayın.