fbpx

HAKKIMIZDA

Mann’in Çözümleri, İngiltere Göç Yasası, kurumsal göç, uluslararası vergi planlaması ve muhasebe hizmetleri konusunda uzmanlaşmış şirketler grubudur.
Mann’in Çözümleri, sektörlerinde lider olan deneyimli bir profesyonel ekip tarafından uluslararası müşterilere olağanüstü hizmetler sunma vizyonuyla 2015 yılında kurulmuştur. Danışmanlarımız 10 yıldan fazla müthiş bir deneyime sahipler ve şirket vizyonumu da paylaşıyorlar.
Mann’in Çözümlerinde, geleneksel şehir firmalarına farklı bir alternatif sunuyoruz. Köklerimiz, Bankacılık sektörünün geleneksel olmayan bir geçmişinden gelmektedir ve firmanın diğer kuruluşlardan farklı görevlere yaklaşmasına izin vermektedir. Bu, birleştirdiğimiz küresel kaynaklarla birleştiğinde, herhangi bir duruma hızlı ve esnek bir şekilde hareket etmemizi sağlıyor.
Şu anda Marylebone, Merkez Londra ve St Petersburg, Rusya ofisleri ile uluslararası bir kuruluş olarak hızla büyüyoruz ve Orta Doğu ve Asya Pasifik Bölgelerinde şubeler kurmak için daha stratejik planlar yapıyoruz.

Evgeny Pavlov
Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Danışmanlarımız İngiltere göçü, uluslararası muhasebe, mülk ve finansal danışmanlık alanlarında geniş deneyime sahiptir. Her bir müşteriye bireysel olarak mutlak takdir ve tam dürüstlükle, deneyimli hukuk müşaviri ve diğer profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

BİZİ ARAYIN
 
KURUMLAR
MÜŞTERI YORUMLARIMIZ
I have obtained Ankara Agreement Visa massive thanks to Manns. I need to tell that I have been extremely for their help and support about everything. It took me 4 months to get results by applyıng ın the UK. All thanks to Mr Evgeny, Director of Manns and Mrs Shazia who dealt with my case, I have established my own company in the UK which has been by dream forever and I am so enthusiastic and lucky being able to work on my own job in the UK. I full-heartedly say that Manns has made one of my biggest dreams come true. Highly recommended.

Beren Akyürek

Thank Mann's Solutions team for helping me in fulfilling my dream of getting UK Visa(PR). Mann's Solutions Case officer had provided very detailed information and guidance at each step of the process. Their expertise and experience have always given me confidence and encouraged me to proceed further even when it was looking difficult and more on that the final stages of visa have just completed. I would like to say that they are the best for UK immigration with very high success rate. Special thanks to My Case officer Shazia & Evgeny.

Sajan Singh