fbpx

HAKKIMIZDA

Manns’s Solutions Birleşik Krallık Krallık vizeleri ve yatırım yoluya vatandaşlık konusunda uzman şirketler grubudur. Mann’s Solutions uluslararasi müvekkillerine tecrübeli ve sektör lideri profesyoneller tarafından ayrıcaklıklı bir hizmet sunulması vizyonu ile 2015 yılında kurulmuştur. 10 yılı aşkın deneyime sahip uzmanlarımız Birleşik Krallık göç hukukunun her alanında hizmet vermektedirler.
Mann’in Çözümlerinde, geleneksel şehir firmalarına farklı bir alternatif sunuyoruz. Köklerimiz, Bankacılık sektörünün geleneksel olmayan bir geçmişinden gelmektedir ve firmanın diğer kuruluşlardan farklı görevlere yaklaşmasına izin vermektedir. Bu, birleştirdiğimiz küresel kaynaklarla birleştiğinde, herhangi bir duruma hızlı ve esnek bir şekilde hareket etmemizi sağlıyor.
Şu anda Marylebone, Merkez Londra ve St Petersburg, Rusya ofisleri ile uluslararası bir kuruluş olarak hızla büyüyoruz ve Orta Doğu ve Asya Pasifik Bölgelerinde şubeler kurmak için daha stratejik planlar yapıyoruz.

Evgeny Pavlov
Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Danışmanlarımız İngiltere göçü, uluslararası muhasebe, mülk ve finansal danışmanlık alanlarında geniş deneyime sahiptir. Her bir müşteriye bireysel olarak mutlak takdir ve tam dürüstlükle, deneyimli hukuk müşaviri ve diğer profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

BİZİ ARAYIN
 
KURUMLAR