fbpx

Birleşik Krallık Eş/Partner Vizesi

İngiltere Eş / Sivil Ortak Visa

İçindekiler:
• İngiltere Eş Vizesine Başvurun
• Uzantıları

İngiltere Eş Vizesine Başvurun
Birleşik Krallık'a bir eş getirmek için bir İngiliz Vatandaşı olan veya şu anda İngiltere'de yerleşmiş bir aile üyesi olmalıdır (Avrupalılar için farklı kurallar geçerlidir). Ayrıca, 18 yaşın altındaki çocukların bakmakla yükümlü olduğu İngiltere'ye getirilmesi mümkündür. Ayrıca, evli olmayan kişiler nişanlılar vizesine başvurabilir ve bu vize, İngiltere'ye 6 ay giriş hakkı tanır. Ancak, bu süre zarfında bir çift evlenmeli

Yine de, evlenmemiş iş ortakları evlilik yapmadan bir İngiliz eş / sivil ortak vize başvurusunda bulunabilirler. Bu durumlarda, bir ilişki en az 2 yıl sürdüğünü kanıtlamak için mümkün olduğunca ilave kanıtlara ihtiyaç duyulacaktır. Bir Eş Vizesi, Birleşik Krallık'ın içinden ve dışından uygulanabilir, çünkü Nokta Tabanlı Sistem'in parçası değildir, diğerleri gibi geçiş konusunda kısıtlayıcı değildir..

İngiltere'de kocanız veya eşiniz var mı?
Onlara ulaşmanıza yardımcı olabiliriz
Kimler Hak Kazanabilir
• Avrupalı olmayan bir millet olmalı
• İngiltere'de bir Avrupa ya da İngiliz Ulusal ile evli olmalısınız
• Avrupa ya da İngiliz Eşinizin en az 18.600 £ kazanmış olmalısınız
Sevdiklerinizle yeniden bir araya gelin.

İngiltere Vize Öncelikli Servisi nedir?
Öncelikli hizmet, ek bir ücret karşılığında karar süresini önemli ölçüde düşürmek için kullanılabilir. Dahası, Mann's Solutions, herhangi bir Ev Ofisi yerine öncelikli hizmet rezervasyonu (veya süper öncelikli hizmet) garanti eder.
İngiltere'de 5 yıl ikamet ettikten sonra Yerleşim (ILR) için başvurun.
KURUMLAR
MÜŞTERİ YORUMLARI
I worked with Manns Solutions for my businessperson visa application under Ankara Agreement. Our advisor at Manns, Mr. Pavlov and other workers was helpful and professional. He answered all of our questions in details and meticulously interested in every step of the visa application. They also continue to help us after our visa. I am so happy that I've chosen to work with Manns Solutions. I recommend them to anyone who is planning to apply Ankara Agreement Visa to the UK.

Neslihan Cafer

I submitted my visa to the Home Office twice and I received a refusal twice. After that, I applied to the company "Mann's Solutions" and had already received a visa with their help twice. I want to note their professionalism in the work. Separately, I want to thank Evgeny, for his help in obtaining visas. Thank you so much! I look forward to further cooperation.

Ayna Ovezova